#istanbul avukat #sakarya avukat #sakarya boşanma avukatı #sakarya avukatları #hukuk büroları #sakarya hukuk bürosu #işçi hakları #kıdem tazminatı #sakarya #avukatlık bürosu #boşanma avukatı #işçi avukatı #istanbul hukuk büroları #ticaret hukuku #sözleşmeler hukuku # ceza avukatı #tüketici hukuku #velayet avukatı #işçi alacakları #fazla çalışma ücreti #hukuk büroları


KURUCU AVUKATLAR

Av. Arman Ahmet Öztan

Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduğu tarihe kadar İstanbul'da bulunan bir çok hukuk Bürosunda Staj Yapma fırsatı bulan Av. Arman Ahmet Öztan, Üniversite Eğitiminin ardından bir süre İstanbul'da çalışmalarını sürdürmüştür. 2017 Ocak ayında doğup büyüdüğü memleketi Sakarya'da AREM Hukuk & Danışmanlık bürosunu kurmuştur. Uluslararası Dış Ticaret ve Lojistik Bölümünde ikinci lisans eğitimine devam etmekte olup Maltepe Üniversitesi Özel Hukuk bölümünde Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

Yabancı Dil : İngilizce

Uzmanlık Alanları: İş Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku

 

 

Av. Emirhan Yoz

Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi ilk mezunlarından olan Av. Emirhan Yoz, henüz lisans eğitimine devam ederken farklı avukatlarla çalışmaya başlayarak deneyim kazanmıştır. Mezun olmasının akabinde AREM Hukuk & Danışmanlık ofisini kurmuştur. Aynı zamanda Uzlaştırmacı olarak görev yapmakta olup Sermaye Piyasası ve Menkul Kıymetler bölümünde öğrenimini sürdürmektedir.

Uzmanlık Alanları: Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku İdare Hukuku

 

DİĞER AVUKATLAR

Avukatlarımızın Katılmış Olduğu Eğitimler : Taşınmaz Hukukunun Güncel Sorunları (Maltepe Üniversitesi-2018 Nisan) Türkiye Barolar Birliği Meslek İçi Eğitim Programı (TBB- 2017 Mart) Gayrimenkul Hukuku ve Gayrimenkul Yönetimi Eğitimi (Marmara Üniversitesi- 2016 Eylül) Uzlaştırmacı Eğitimi (Sakarya Üniversitesi-2017 Aralık) Aile Hukukunda Yargıtay Uygulamaları (İstanbul Barosu- 2017 Haziran) Ceza Muhakemesi Hukuku Meslek İçi Eğitimi (Sakarya Barosu-2018 Ocak) Sözleşme Yapma ve İnceleme Teknikleri Eğitimi (İstanbul Barosu-2016 Haziran) Nakliyat Sigortaları Nakliyat Sorumluluk Sigortaları ve Yargı Kararlarına Yansımaları (İstanbul Barosu Lojistik ve Taşıma Huk. Komisyonu) Dış Ticaret, Kişisel Verilerin Korunması, Teknolojik Gelişmeler (İstanbul Barosu Lojistik ve Taşıma Huk. Komisyonu) Sözleşme Hazırlama ve İnceleme Teknikleri (Doç. Dr. Av. Umut Yeniocak Sakarya Barosu) Lojistik, Taşıma Hukuku Ve Taşıma Sigortaları Sempozyumu (İstanbul Barosu Lojistik ve Taşıma Huk. Komisyonu) E-Ticaret Hukukunda Güncel Gelişmeler (Istanbul Barosu Bilisim Hukuku Komisyonu/Hukuk Akademisi) Lojistik, Taşıma Hukuku Ve Taşıma Sigortaları Sempozyumu (İstanbul Barosu Lojistik ve Taşıma Huk. Komisyonu) İş Hukukunda Tazminat Hesaplama Yöntemleri (Av. Ugur Ciftcibas/Mizan Hukukçular Derneği)